Skip to content

Aukcje prac

  • Stogi na polu 1922r – olej na płycie, 48 × 68 – Sopocki Dom Aukcyjny, 16.08.2013r.
  • Pejzaż z drzewem na polu – olej, płótno naklejone na tekturę, 22 x 26- Dom Aukcyjny OSTOYA, 17.11.2012r.
  • Martwa natura z dzbankiem – olej na płótnie, 59 x 69,5 – DESA Katowice, 13.10.2012r.
  • Peonie w Dzbanie 1945r – olej na płótnie 90 x 66 – Okna Sztuki, 25.11.2010r.
  • Sieci – akwarela na papierze 30 x 42,3 (w świetle oprawy) – Rempex, 22.09.2010r.
  • Pejzaż – akwarela na papierze 41 x 29 (w świetle oprawy) – Aukcje ON-LINE, 22.09.2010r.
  • Pejzaż Podgórski 1929r – olej na tekturze 48 x 67 – Rempex, 25.02.2009r.
  • Orłowo 1963r – olej na płótnie 76,5 x 100 – Rempex, 17.12.2008r.
  • Autoportret ok 1923r – olej na tekturze 69 x 49 – Rempex, 23.04.2008r.
  • Pejzaż z lasem 1967r – olej na płótnie 104 x 80 – Desa Unicum, 18.10.2007r.
  • Pejzaż 1928r – olej na płótnie 47,5 x 60,5 – Rempex, 04.06.2007r.
  • Pejzaż Raba 1923r – olej na tekturze 49 x 69,5 – Rempex, 21.02.2007r.
  • Na plaży 1964r – olej na płótnie 76 x 102 – Desa Unicum, 27.04.2006r.
  • Pejzaż Raba 1923r – olej na tekturze 49 x 69,5 – Altius, 12.12.2005r.
  • Macierzyństwo 1969r – olej na płótnie 73,5 x 60 – Desa, 14.12.2002r.
  • Pejzaż górski – olej na tekturze 47 x 66 – Sztuka, 23.03.2002r.
  • Trzy gracje 1926r – olej na płótnie 73,3 x 91,2 – Panorama, 29.11.2000r.
  • Strumyk w lesie – olej na sklejce 82,7 x 60,8 – Panorama, 29.11.2000r.
  • Stogi na polu 1922r – olej na tekturze 48,5 x 67,5 – Sopocki Dom Aukcyjny, brak danych o dacie
  • Kąpiąca się ok 1940r – pastel 100 x 70 – brak danych o dacie i miejscu aukcji